فراخوان بخش مسابقه‌ی رادیو رادی دومین دوره­­‌ی جشنواره‌­­ی تئاتر اکبر رادی

 

بخش رادیو رادی (نمایش رادیویی آثار اکبر رادی) دومین دوره­­‌ی جشنواره‌­­ی تئاتر اکبر رادی به صورت رقابتی و برای نخستین بار برگزارمی­‌شود. در این بخش حداکثر شش اثر توسط هیئت انتخاب این بخش به دبیرخانه­‌ی این جشنواره معرفی خواهند شد و به جشنواره راه پیداخواهندکرد.
شرایط و مقررات :
بخش رقابتی رادیو رادی، صرفن اختصاص به آثار استاد اکبر رادی دارد.
آثار این بخش هم­زمان با اجرای زنده­ی رادیویی به صورت زنده از شبکه‌­ی رادیو نمایش پخش خواهدشد.
پذیرش آثار در این بخش رقابتی با توجه به اهداف جشنواره به کیفیت، تنوع و خلاقیت در اجرای نمایش رادیویی بستگی دارد.
در این بخش آثار جدیدی که در سال ۱۳۹۸ تولید شده باشند، مورد پذیرش دبیرخانه­­‌ی دومین  جشنواره­­‌ی تئاتر اکبر رادی قرار خواهدگرفت.
چنان­‌چه در هر مرحله‌­ای از انتخاب آثار این بخش، مغایرتی با بندهای پیشین گفته­‌شده اثبات شود، دبیرخانه‌­­ی این جشنواره، گروه نمایش رادیو رادی را از ادامه‌­­ی مسیر باز خواهدداشت.
هیئت داوران این بخش رتبه‌های برتر را برای بهترین گروه اجرای نمایش رادیویی، نقش‌خوانی زن، نقش­‌خوانی مرد، کارگردانی نمایش رادیو رادی و تهیه‌­کنندگی معرفی خواهندکرد که در آیین پایانی این دوره از جشنواره معرفی خواهندشد. جوایز این بخش شامل مدال استاد اکبر رادی، لوح سپاس و لوح تقدیر است.
مدارک مورد نیاز :
* ارسال یک قطعه عکس کارگردان و تهیه‌کننده به صورت فایل JPEG  و خلاصه­‌ی سوابق این دو نفر حداکثر در ۱۰۰ کلمه در فرمت doc به نشانی الکترونیکی  festivailraditheater@gmail.com
* ارسال چهار حلقه لوح فشرده­‌ی با کیفیت از فیلم اجرای نمایش رادیویی به نشانی دبیرخانه­­‌ی جشنواره
* تکمیل فرم تقاضای حضور در جشنواره
گاه­‌شمار:
تاریخ آخرین مهلت شرکت در بخش مسابقه‌­ی رادیو رادی­: ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸
تاریخ اعلام آثار راه­‌یافته به جشنواره: ۹ آذر ماه ۱۳۹۸